AVAS AUTÓSISKOLA MISKOLC

Bemutatkozás Információk Tanfolyamok Áraink Egyéb

Szeretettel köszöntök mindenkit az
AVAS AUTÓISKOLA honlapján!

Iskolánk 1990-ben alakult, azzal a céllal, hogy tanulóink a lehető legmagasabb szintű elméleti és gyakorlati oktatásban részesüljenek.

Az elmúlt majd két évtizedben jogosítvány megszerezni vágyók ezrei iratkoztak be hozzánk és sikeresen vizsgáztak le. A két évtized alatt mi is változtunk, fejlődtünk a korral és az igényekkel.

Irodánkat sokoldalú ügyintézés jellemzi, amely teljesen tehermentesíti a hozzánk fordulókat az ügyviteli (jelentkezés, a vizsgaszervezés, vizsgadíj befizetése, stb.) teendők alól.

A tananyag könnyebb elsajátítását korszerű technikai háttér, projektoros kivetítő, ingyenes számítógépes gyakorlási lehetőség segíti.

Az első segélynyújtási tanfolyamot itt helyben, iskolánkban oktatjuk, a vizsga szervezését vállaljuk.

Sok éves tapasztalttal rendelkező oktatók adják át az ismereteket a tanulóinknak, hogy magabiztos tudást szerezzenek, és eme képességeiket ne csak a sikeres vizsgán, hanem a közutakon is balesetmenetesen kamatoztassák.

Tanulóinknak részletfizetési, jármű típusválasztási lehetőséget biztosítunk.

Gépjárművezetői képzéseink folyamatosan indulnak minden kategóriában:

AM, A1, A2, A (motorkerékpár)

B (személygépkocsi)

B+E (személygépkocsi + nehézpótkocsi)

C (tehergépkocsi)

C+E (nehézpótkocsi)

D (autóbusz)

Ezúton is köszönjük a bizalmat a több ezer tanulónak, akik ezen hosszú időszak alatt minket választottak!

Bízunk benne, hogy Ön lesz a következő, aki jogosítványa birtokában megtapasztalhatja azt az örömteli, szabad érzést, amit csak a gépjárművezetés során érezhet, legyen szó akár munkáról, akár szórakozásról!

További részletekről tájékoztatást kaphatnak honlapunk almenü pontjaiban, telefonon keresztül  vagy személyesen irodánkban.

Verhóczki László
iskolavezető

Home | Bemutatkozás | Információk | Tanfolyamok | Áraink | Egyéb

Az oldallal kapcsolatban kérdéssel vagy problémával a következő címre írhat: [avas.autosiskola@freemail.hu]